Наради при директорові

Дата Зміст Відповідальний Відмітка про виконання
Щомісяця 1. Про хід виконання навчальних програм, стан ведення класних журналів, журналів гурткової роботи, курсів за вибором. Ведення тематичного обліку навчальних досягнень учнів. 2. Про виконання нормативних документів. Контроль за відвідуванням учнями навчальних занять у школі. 3. Про організацію харчування учнів, питного режиму у школі. 4. Про результати участі учнів школи у різних шкільних і позашкільних заходах. 5. Про роботу з неблагополучними сім'ями, “важкими ” учнями, профілактика травматизму, правопорушень, злочинності. ЗНВР школи Директор ЗНВР Директор ЗНВР. ЗНВР
Вересень 1. Про виконання плану заходів з організованого початку навчального року: 2. Про спільну роботу класних керівників та бібліотекаря у виховані учнів любові до книги. 3. Про аналіз обліку руху за рік. 4. Про організацію державної атестації школи.
Жовтень 1. Про роботу педагогічного колективу з організації контролю за відвідуванням учнями навчальних занять 2. Про підготовку до роботи в осінньо-зимовий період. 3. Про підготовку учнів до участі в І- ІІІ турах Всеукраїнських олімпіад (наказ, звіт, інформація). 4. Про атестацію педагогічних кадрів (наказ). 5. Про роботу з молодими спеціалістами, кадровим резервом. 6. Про роботу щодо забезпечення випускників документами про освіту. 7. Про організацію та стан позакласної роботи. Аналіз зайнятості учнів в гуртках, секціях, факультативах. 8. Про стан відвідування учнів школи. 9. Про педагогічне спілкування як ефективний засіб впливу на особистість.
Листопад 1. Про зміст і обсяги домашніх завдань на уроках 2. Про ведення ділової документації, класні журнали (довідка) 3.Про стан індивідуального навчання та ведення документації. 4. Про спільну робота школи сім’ї, громадськості з формуванням моральної культури школярів. 5. Про затвердження протоколу самоаналізу організації функціонування загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів.
Грудень 1. Про підготовку до проведення новорічних різдвяних свят. План роботи на зимові канікули. Дотримання протипожежної безпеки. 2. Про систему роботи класних керівників, учителів з попередження дитячого травматизму, профілактики правопорушень і злочинності, наркоманії, СНІДу (наказ). 3. Про хід атестації педкадрів. Курсова перепідготовка. 4. Про виконання розділу річного плану щодо соціального захисту дітей. 5.Про ведення шкільної документації. 6. Про роботу педагогічного колективу з удосконалення військово-патріотичного виховання 7.Про організацію роботи з обліку працевлаштування(продовження навчання) випускниками 9-го класу 2020 року.
Січень 1.Про виконання навчальних програм, графіка контрольних, лабораторних робіт за перший семестр (наказ). 2. Про підсумки перевірки стану ведення робочих зошитів, зошитів для контрольних робіт, щоденників у І семестрі ( довідка) . 3. Про роботу з обдарованою молоддю. Робота із здібними та обдарованими учнями, участь учнів у турнірах, олімпіадах, конкурсах. 4. Про підсумки участі учнів школи у предметних районних олімпіадах. Підготовка до участі в обласних олімпіадах. 5. Про створення необхідних умов для розвитку учнів 5-9 –х класів, збереження і зміцнення їх здоров'я на уроках фізичної культури 6. Про підсумки виконання річного плану. 7. Про співбесіди щодо попереднього педагогічного навантаження та відпусток.
Лютий 1. Про підготовку до державної підсумкової атестації, організація повторення матеріалу. 2. Про охорону праці та техніка безпеки в школі. 3. Про участь школи в обласному педагогічному ярмарку. 4. Про роботу з батьками за семестр. 5.Про спільну роботу школи зі службами у справах дітей, кримінальною міліцією у справах дітей у 2020 році. 6. Про роль класних керівників у розвитку системи класу
Березень 1. Про підготовку до проведення Дня ЦО. 2. Про хід атестації педагогічних працівників, 3. Про правове виховання дітей та учнівської молоді. Індивідуальна робота з учнями, схильними до правопорушень, пропусків уроків (інформація). 4. Про профорієнтаційну роботу в школі (за окремим планом). 5. Про організацію харчування учнів ( інформація).
Квітень 1. Про ознайомлення з інструктивно-нормативною документацією про закінчення навчального року: - підсумкова державна атестація ; - оздоровлення; 2. Про підсумки проведення атестації. 3. Про позакласну робота в школі. 4. Про комплексні та тематичні перевірки. 5. Про стан роботи педагогічного колективу з охорони здоров'я дітей та техніки безпеки в навчально-виховному процесі. 6. Про ведення шкільної документації.
Травень 1. Про перевірку умінь і навичок читання учнів 1-4-х класів (наказ). 2. Про виконання навчальних програм, графіків контрольних, лабораторних робіт, тематичного оцінювання. 3.Про підсумки роботи школи з питання попередження дитячого травматизму, охорони життя і здоров’я дітей у ІІ семестрі 2019/2020 навчального року ,профілактики правопорушень, злочинності , наркоманії. 4. Про затвердження щорічних відпусток працівників. Попереднє навантаження (співбесіди). 5. Про підсумки впровадження допрофільного навчання . 6. Про підсумки виконання всіх розділів річного плану. 7. Про оздоровлення учнів.
Червень 1. Про виконання Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту». 2. Про організацію закінчення навчального року. 3. Про підготовку школи до нового навчального року.
3.1.4 НАРАДИ З ОБСЛУГОВУЮЧИМ ПЕРСОНАЛОМ
Серпень Про стан підготовки приміщень школи до початку навчального року. Інструктаж з охорони праці та техніки безпеки Завгосп
Вересень Про режим роботи обслуговуючого персоналу. Функціональні обов’язки персоналу Завгосп
Листопад Про стан підготовки приміщень, життєзабезпечуючих систем до роботи в зимовий період. Забезпечення спецодягом та спецінвентарем працівників Адміністрація школи
Грудень Про роботу обслуговуючого персоналу зі збереження тепла та дотримання санітарно-гігієнічних вимог в приміщеннях школи. Завгосп
Березень Про дотримання санітарно-гігієнічних вимог в приміщенні школи. Першочергові об’єкти ремонту ПК школи, завгосп школи
Квітень Травень Про екологічний двомісячник Завгосп, класні керівники
Червень Капітальний та поточний ремонт систем, приміщень Адміністрація школи
Кiлькiсть переглядiв: 5303

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.