Педагогічні ради

Тематика засідань педагогічних рад на 2020/2021 н.р.

Дата Зміст
Провести педагогічні ради:
Серпень 1. Про аналіз стану навчально-виховної роботи школи за 2019/ 2020 навчальний рік. 2. Про організований початок навчального року: погодження річного плану роботи школи на 2020/2021 навчальний рік, затвердження режиму роботи школи, повторення правил внутрішнього трудового розпорядку, охорона праці у школі. 3. Про створення умов для педагогічної адаптації учнів 1-го класу, 5-го класів до навчання. 4. Про затвердження педагогічного навантаження учителів. 5. Про оцінювання знань учнів у 2 класі. 6.Про доцільність проведення навчально-виробничої практики та проведення екскурсій в 2020-2021 навчальному році. 7. Про попередження дитячого травматизму під час навчально – виховного процесу.
Вересень 1. Про роботу школи з питань попередження дитячого травматизму, охорона життя та здоров’я дітей. 2. Про освітню роботу з батьками та законними представниками дітей з питань профілактики насильства , булінгу, формування ненасильницької моделі поведінки та вирішення конфліктів мирним шляхом. 3. Про атестацію педагогічних працівників у 2020-2021 навчальному році. 4. Про організацію харчування в школі. 5. Про інклюзивне навчання.
Листопад 1. Про виконання рішень попередніх педрад. 2. Про превентивне виховання як цілісна система дій педагогічного колективу. 3.Про стан викладання української мови в початкових класах школи. 4. Про підсумки проведення обліку з працевлаштування учнів 9, 11-х класів. 5. Про стан викладання російської мови в школі.
Грудень 1. Про впровадження сучасних педагогічних технологій в педагогічний процес з метою підвищення якості навчально-виховного процесу. 2.Про роботу школи по соціальному захисту дітей. 3. Про стан навчально-виховної роботи за І семестр. 4. Про стан техніки безпеки в школі. 5. Про стан викладання музичного мистецтва. 6. Про виконання плану виховної роботи школи за І семестр. 7. Про стан викладання хімії в школі. 8. Про стан відвідування навчальних занять учнями школи. 9. Про ведення шкільної документації.
Березень 1. Про виконання рішень попередніх педрад, нарад при директору. 2. Про підготовку до організованого закінчення навчального року. Ознайомлення з нормативними документами про закінчення навчального року (ДПА, оздоровлення) 3. Про досягнення та проблеми впровадження концепції «Нова українська школа» у 1-3 класах. 4. Про стан ведення шкільної документації. 5. Про організацію та проведення гурткової роботи в школі. 6. Про стан викладання української мови в школі.
Травень 1. Про організацію закінчення навчального року, вивчення нормативних документів: - підготовка до проведення державної підсумкової атестації учнів 4-го, 9-го класів; - звільнення учнів 4-го, 9-го класу від ДПА; 2. Про стан навчально-виховної роботи за ІІ семестр, за рік, виконання плану роботи школи. 3. Про підсумки роботи школи з питання попередження дитячого травматизму, охорони життя та здоров’я учнів 4. Про переведення учнів 1-8-х класів до наступного класу. Спільне засідання з Радою школи по питанню нагородження учнів школи 2-8 класів Похвальними листами «За високі досягнення у навчанні». 5.Про виконання плану виховної роботи за ІІ семестр 6. Про літнє оздоровлення. 7. Про ефективність роботи факультативів та предметних гуртків. 8. Про стан викладання в початкових класах (українська мова, трудове навчання) в школі.
Червень 1. Про стан оздоровлення учнів. 2. Про аналіз діяльності навчального закладу за минулий рік. Складання плану роботи на наступний рік. 3. Про погодження навчального плану роботи школи на 2021-2022 навчальний рік.
Кiлькiсть переглядiв: 6710

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.