/Files/images/vitaemo_trud.jpg

Результати ІІ етапу (районних) предметних олімпіад
у 2019/2020 н.р.

1. Шикітка Марія (8 клас) - І місце з трудового навчання (вчитель Бондаренко Т.Ю.)

2. Легка Інна (9 клас) - ІІ місце з трудового навчання (вчитель Бондаренко Т.Ю.)

3. Поліщук Євгеній (9 клас) - ІІ місце з української мови та літератури (вчитель Рабешко А.Й.)

4. Юношев Назар (9 клас) - І місце з географії (вчитель Юношева Н.М.)

5. Юношев Назар (9 клас) - ІІ місце з фізики (вчитель Бойченко С.І.)

6. Калініченко Анастасія (8 клас) - ІІІ місце з історії (вчитель Виставкіна Т.В.)

7. Калініченко Анастасія (8 клас) - І місце з біології (вчитель Клеменко М.М.)

Зубахінна Римма – ІІІ місце в Міжнародному мовно-літературному конкурсі імені Т.Г. Шевченка (вчитель Рабешко А.Й.)

Участь у Міжнародному конкурсі з інформатики "Бебрас"

У 2018-2019 навчальному році шість учнів Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ступенів взяли участь у Міжнародному конкурсі з інформатики "Бебрас 2018".
За результатами школярів нагородили сертифікатами:
1. Костишак Поліна (4 клас) - відмінний результат
2. Поліщук Євгеній (8 клас) - відмінний результат
3. Калініченко Анастасія (7 клас) - відмінний результат
4. Ліплявенко Максим (9 клас) - добрий результат
5. Костів Аріна (4 клас) - успішний результат
6. Балабанов Вадим (9 клас) - успішний результат

/Files/images/IMG_20190528_094312.jpg

Результати ІІ етапу (районних) предметних олімпіад
у 2018/2019 н.р.

1. Поліщук Євгеній (8 клас) - ІІ місце з української мови та літератури (вчитель Рабешко А.Й.)

2. Калініченко Анастасія (7 клас) - ІІ місце з фізики (вчитель Бойченко С.І.)

3. Юношев Назар (8 клас) - ІІІ місце з фізики (вчитель Бойченко С.І.)

4. Калініченко Анастасія (7 клас) - ІІ місце з хімії (вчитель Костишак Я.В.)

5. Юношев Назар (8 клас) - І місце з географії (вчитель Юношева Н.М.)

6. Зубахіна Римма (8 клас) - ІІ місце з Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка (вчитель Рабешко А.Й.)

7. Яценюк Владислав (3 клас) - ІІ місце в районному етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Результати ІІ етапу (районних) предметних олімпіад у 2017/2018 н.р.

1. Костишак Поліна (3 клас) - І місце з Міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика (вчитель Маліч Л.В.)

2. Юношев Назар (7 клас) - І місце з фізики (вчитель Бойченко С.І.)

3. Юношев Назар (7 клас) - ІІ місце з хімії (вчитель Болюк Т.В.)

4. Поліщук Євгеній (7 клас) - ІІ місце з української мови та літератури (вчитель Рабешко А.Й.)

5. Юношев Назар (7 клас) - ІІІ місце з математики (вчитель Костишак Я.В.)

6. Зубахіна Римма (7 клас) - ІІІ місце з Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка (вчитель Рабешко А.Й.)

Результати ІІ етапу (районних) предметних олімпіад у 2016-2017 н.р.

1. Юношев Назар (6 клас) - ІІІ місце з математики (вчитель Костишак Я.В.)

2. Зубахіна Римма (6 клас) - І місце у мовному конкурсі ім.П.Яцика (вчитель Рабешко А.Й.)

/Files/images/08438179.gif

Список медалістів
Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ступенів

№ з/пПрізвище, ім’я, по батькові учнівМедальРік нагородження
1Баштовий Володимир МихайловичСрібна1987
2Анікеєнко Сергій МиколайовичСрібна1991
3Лола Валентина Михайлівна Срібна1991
4Зливка Валентина ВалеріївнаСрібна1992
5Пшикун Марина ГригорівнаСрібна1992
6Можейко Наталія ВолодимирівнаЗолота1993
7Виставкіна Ольга ВасилівнаЗолота1999
8Крайник Ірина БогданівнаСрібна1999
9Райко Наталія ВолодимирівнаСрібна2001
10Тимченко Оксана ВолодимирівнаСрібна2001
11Правденко Віктор ГригоровичСрібна2001
12Замула Алевтина МиколаївнаЗолота2002
13Миколенко Олександр СергійовичЗолота2002
14Правденко Інна ГригорівнаЗолота2003
15Замула Микола МиколайовичЗолота2005
16Маціканич Іванна МиколаївнаЗолота2006
17Кушнір Анна МиколаївнаСрібна2007
18Бойченко Анастасія СергїївнаЗолота2008
19Сидоренко Анастасія СергіївнаСрібна2009
20Маціканич Руслана МиколаївнаЗолота2010
21Пальоха Лоліта ОлегівнаЗолота2011
22Клеменко Владислав ОлеговичЗолота2014
23Гончаренко
Максим
Віталійович
Срібна2015

/Files/images/Vidminnsks.jpg

Список учнів,
що мають високий рівень навчальних досягнень
(10-12 балів) у 2019/2020 н.р.

№ з/пПрізвище, ім’я учнівКлас
1Калініченко Анастасія8
2Юношев Назар9
3Поліщук Євгеній9
4Костишак Поліна5
5Яценюк Владислав4
6Марущак Єгор3
Кiлькiсть переглядiв: 856

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.